Головна Каталог брендів → Rupes

Rupes

Rupes

1947 став роком початку більш ніж статі вікової історії безперервного та постійного зростання а також іноваційних досягнень компанії RUPES в галузі виготовлення технологій з виробництва пневматичного та електричного сервісного обладнання на професійному ринку.

Вже сьогодні можна з глибокою впевненістю сказати про те, що RUPES близький до своєї спочатку поставленої мети – досягнення лідерства у світовому виробництві, імпорті та реалізації на світових ринках технологій з шліфування, полірування, а також технологій, що стосуються продукції та сервісу. На сьогодні назва RUPES асоціюється з інноваціями, якістю, сприянням та сервісом найвищого рівня. Компанія веде не тільки продаж своєї продукції, а й дає рішення щодо втілення логічно завершених професійних систем, що у всі часи давало гарантію зростання і постійного розвитку. Компанія постійно контролює три працюючі заводи в Італії, безліч дистриб'юторів у 60-ти країнах усього світу, понад 200 дилерів і понад 10000 кінцевих споживачів. Філософія компанії має наступне гасло: «Думай глобально, дій локально».

Результатом неперервної активності у сфері творення маючи на меті забезпечити інновації які відповідають сучасним вимогам професійного світового ринку, є практично повне охоплення та постійний розвиток гами продукції під брендом RUPES, яка веде розробку на основі поетапної адаптації для кожного наступного етапу у всіх процесах розробки.

Основною умовою досягнення успіху компанії завжди були технологічний та просунутий дизайн, вибір кращих матеріалів, ретельний контроль якості продукції та системи постійного контролю якості. На світових ринках RUPES може запропонувати налагоджену систему задоволення практично всіх потреб клієнтів у сервісному обслуговуванні, маркетингу, а також цілу гаму комерційних послуг та навчання.

Товари Rupes в нашому магазині:

Електричні полірувальні машинки (46 товарів)

Дивитись всі Електричні полірувальні машинки Rupes

Електричні шліфувальні машинки (23 товари)

Дивитись всі Електричні шліфувальні машинки Rupes

Пневматичні шліфувальні машинки (16 товарів)

Дивитись всі Пневматичні шліфувальні машинки Rupes

Інше приладдя до інструменту (13 товарів)

Дивитись всі Інше приладдя до інструменту Rupes

ПЛОСЬКІ поролонові круги (8 товарів)

Дивитись всі ПЛОСЬКІ поролонові круги Rupes

Для шліфувальних машинок (6 товарів)

Дивитись всі Для шліфувальних машинок Rupes

ПИЛОСОСИ та системи видалення пилу (5 товарів)

Дивитись всі ПИЛОСОСИ та системи видалення пилу Rupes

Полірувальні пасти (4 товари)

Дивитись всі Полірувальні пасти Rupes

Полірувальні круги (2 товари)

Дивитись всі Полірувальні круги Rupes

Диск-підошви та оправки (1 товар)

Дивитись всі Диск-підошви та оправки Rupes