Головна Каталог брендів → Ultimate

Ultimate

Ultimate

ULTIMATE – це система шумо зниження для професійного використання, яка поєднує в собі інноваційні продукти для вібро демпфування, поглинання та ізоляції шумів у найширшому частотному діапазоні. Матеріали ULTIMATE дозволяють нетривіальним рішенням при акустичному тюнінгу автомобіля. Найоптимальніші варіанти комбінацій продуктів ULTIMATE відповідають сучасним високим стандартам у світі акустичного комфорту та автозвуку.

Для проведення шумоізоляції в салоні автомобіля випускаються нові матеріали. Нещодавно на ринок випущені якісно нові матеріали ТМ «Ultimate». Вони мають не високу ціну та хороші показники захисту від шуму.

Сучасні високотехнологічні методи, що застосовуються при виготовленні та матеріали з яких виготовляється Ultimate шумоізоляція, роблять її універсальною та вигідною, дозволяють використовувати для захисту від шумів у найширшому діапазоні. Матеріали Ultimate, одночасно мають і хороші теплоізоляційні характеристики, маючи акустичні характеристики, відповідно до вимог світових стандартів.

Товари Ultimate в нашому магазині:

Вібро та шумоізоляція (2 товари)

Дивитись всі Вібро та шумоізоляція Ultimate