Головна Каталог брендів → StP

StP

StP

Матеріали компанії StP - одні з найпопулярніших і найпоширеніших матеріалів для шумоізоляції автомобілів. Інсталяція шумоізоляційних матеріалів від StP дає гарантію зниження шуму за їх незначною ціною.

Шумоізоляційні матеріали для автомобіля мають різні властивості та сфери застосування. І тому важливо знати, де та як їх застосувати. Всю необхідну для цього інформацію Ви зможете знайти у нашому інтернет-магазині.

Найбільш популярними та поширеними на сьогодні при проведенні тюнінгових робіт з шумоізоляції автомобіля стали матеріали, що випускаються компанією StP (стандартпласт). Сьогодні ці ізоляційні матеріали успішно застосовуються під час виконання робіт в автобусах, автомашинах, землерийній та сільськогосподарській техніці, забезпечуючи ефективне зниження шуму та вібрації. Умовно StP шумоізоляція, яка надходить на споживчий ринок, розбивається за призначенням на вібропоглиначі, звукопоглиначі, утеплювачі, протискрипні та декоративні матеріали.

Висока якість комплектуючих матеріалів, що застосовуються у виробництві, гарантує, що шумоізоляція автомобіля StP прослужить довго, забезпечуючи надійний захист від шуму і вібрацій.

В Україні листи для виконання звукоізоляційних робіт з використанням матеріалів шумоізоляція StP, можна купити в інтернет магазині «Sellak», і що найголовніше, StPшумоізоляція, ціна на продукцію досить не висока, хоча вона відповідає найвищим світовим стандартам якості, що приваблює покупців. Оплата відбувається будь-яким зручним методом, можлива доставка продукції замовнику.

Товари StP в нашому магазині:

Вібро та шумоізоляція (9 товарів)

Дивитись всі Вібро та шумоізоляція StP