Головна Каталог брендів → Стандарт

Стандарт

Стандарт

Підприємство ТОВ "Стандарт" займається виробництвом матеріалів, що самоклеяться для автомобільної промисловості, а також промисловим аутсорсингом в Росії.

"Ізопласт" - еластичний вібропоглинаючий матеріал, що представляє собою полімерну композицію, що самоклеїться, дубльовану алюмінієвою фольгою.

«Ізопласт» призначений для зниження вібрацій, що передаються від двигуна та працюючих агрегатів на конструкцію виробу у машинобудуванні.

Комфорт у салоні вашого авто – шумо- та віброізоляція Стандарт

Фірма «Стандарт» – провідний виробник звуко- та віброзахисних матеріалів для автопрому Росії. Захисна плівка допоможе створити максимальний комфорт у салоні вашого автомобіля. Завдяки інноваційній мастиці, матеріал має низьку плинність, не виділяє неприємного запаху. Фірмова продукція набула широкої популярності на європейському ринку.

Сертифікована шумоізоляція Стандарт Ізоскрип виготовлена на основі просоченого пінополіуретану бітумною композицією. Її клейовий шар надійно захищає антиадгезійна логотипована плівка. Плівка прокладається другим шаром після вібропоглинача. Її використовують для прокладання деталей із пластику для усунення скрипу. Матеріал не сприйнятливий до впливу хімічних речовин та ультрафіолету.

Що є віброізоляція Стандарт Ізопласт? Вона складається з антиадгезійної плівки, бутилкаучуку, клейового шару. Плівка Ізопласт plus, Ізопласт bi-foil захищена алюмінієвою фольгою. Вдавлена насічка на фользі забезпечує їй гарну жорсткість.

Полімерний еластичний самоклеючий матеріал поглинає вібрацію двигунів та працюючих агрегатів. Не гниє, має відмінну вологостійкість. Плівка має оптимальний для монтажу об'єм листа, гарну клейкість.

Товари Стандарт в нашому магазині:

Вібро та шумоізоляція (16 товарів)

Дивитись всі Вібро та шумоізоляція Стандарт