Головна Каталог брендів → Quickline

Quickline

Quickline

Quickline – це лінійка матеріалів економ класу від лідера світової індустрії фарбування автомобілів – фірми PPG Industries. Великий асортимент високоякісних і простих у застосуванні матеріалів, що відрізняються невеликою ціною. Quickline - це надійне та ефективне рішення для виконання кузовного ремонту.

На сьогоднішній день Quickline пропонує 28 найбільш ходових кольорів «металів» вітчизняних автомобілів «Лада», хоча в асортимент базового покриття постійно розширюється і скоро отримає нові кольори класичних ВАЗівських моделей. Коректне попадання в колір дає гарантію ретельно скомпановані рецептури, які копіюють кольори автомобілів, що сходять з конвеєра.

Сучасні сполучні смоли та наповнювальні пігменти дають не тільки відмінну ховність і відмінну сушку, але й дозволяють якісно та ефективно без використання додаткових матеріалів виконувати ремонт за технологією переходу. Сохне базове покриття протягом 10-ти, 20-ти хвилин, що на сьогодні є нормальним для продуктів такого типу.

Властивості:

Коректне влучення в заданий колір.
Правильне становище зерна під час розпилення.
Легка методика фарбування за технологією переходу.
Відмінна ємність атвоемалі дає можливість використовувати мінімальну кількість шарів покриття, що дає в свою чергу економію продукції і часу.

Товари Quickline в нашому магазині:

Базові покриття ("металіки") (31 товар)

Дивитись всі Базові покриття ("металіки") Quickline

Ґрунти-порозаповнювачі (3 товари)

Дивитись всі Ґрунти-порозаповнювачі Quickline

2К Акриловий ґрунт (3 товари)

Дивитись всі 2К Акриловий ґрунт Quickline

Лаки HS, UHS (High solids) (2 товари)

Дивитись всі Лаки HS, UHS (High solids) Quickline

Затверджувачі (1 товар)

Дивитись всі Затверджувачі Quickline

Універсальна шпаклівка (1 товар)

Дивитись всі Універсальна шпаклівка Quickline