Про компанію

Ласкаво просимо на сайт компанії «ВАЙТ» - компанії, що успішно розвивається, на ринку лакофарбових матеріалів в Україні!

З моменту утворення компанія спеціалізується на оптових та роздрібних продажах лакофарбової продукції та супутніх матеріалів провідних світових виробників. Компанія також є офіційним постачальником лакофарбової продукції для професійного використання, а також обладнання та витратних матеріалів високої якості для підприємств автомобільного ремонту.

Також ми є виробником широкої лінійки ручного шліфувального інструменту, що включає низку моделей шліфувальних оправок, колодок та рубанків.

На сьогоднішній день ми є стабільною компанією, що розвивається, переймає досвід світових лідерів в авторемонтному секторі, готової до співпраці з партнерами і великою кількістю постійних покупців. Компанія пропонує широкий асортимент продукції в різному ціновому діапазоні, якісний сервіс, найкраще співвідношення ціни та якості, а також комплексні бізнес-рішення щодо організації та ведення прибуткового авторемонтного бізнесу. Багаторічний досвід роботи в авторемонтній сфері, прагнення розвитку та розширення сфер діяльності, ретельний підбір кваліфікованого персоналу дає можливість компанії впроваджувати нові проекти в автомобільній, автобусній та залізничній промисловості. У власності компанії знаходяться складські площі, що дає змогу підтримувати у постійній наявності велику кількість товарів. Компанія «ВАЙТ» здійснює постачання товарів по всій території України за допомогою кур'єрських служб, власним транспортом та самовивозом.

У нашому офісі та магазині за адресою м. Київ, вул. Райдужна, 3Б Ви можете ознайомитись із зразками товарів, які пропонує наша компанія, отримати прайс-листи, інформаційні матеріали та консультації, необхідні для складання замовлення. На нашому сайті www.vait.ua Ви зможете детальніше ознайомитися з асортиментом продукції компанії, який постійно оновлюється і росте, побачити актуальні ціни, дізнатися про акції та новинки компанії. У разі виникнення будь-яких питань Ви можете поставити їх фахівцям, висловити свої побажання щодо покращення роботи сайту та компанії в цілому. Ми завжди відкриті до співпраці і будемо раді бачити Вас серед своїх постійних партнерів!